Yhteystiedot

Muistathan varata suunnitteluajan ennen myymäläämme tuloa. Näin pystymme varmasti palvelemaan sinua ja voimme paremmin pitää huolen siitä, ettei myymälässä ole kerrallaan liian montaa henkilöä paikalla.

Toivomme aina suunnittelu- ja kartoitustapaamista tarjouspyyntöjen yhteydessä. Asiakkaan kohtaaminen kasvotusten tai mahdollisesti videopalaverin välityksellä on osa laadukasta palveluamme.

Varaa suunnitteluaika

010-alkuisiin yritysnumeroihin soittaminen maksaa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min kaikista liittymistä.


Helsinki Showroom

Esan Levykaluste Oy
Runeberginkatu 54
00260 Helsinki

Puh. 010 326 1616
helsinki@esanlevykaluste.fi

Avoinna
Ma - Pe klo 9.00 - 17.00
La Sopimuksen mukaan

Huom! Tarkista mahdolliset poikkeusaikataulut ajankohtaisista uutisista.

SUUNNITTELU JA MYYNTI

Henna Pohjola
puh. 010 326 1609
henna.pohjola@esanlevykaluste.fi

Karoliina Raekoski
puh. 010 326 1610
karoliina.raekoski@esanlevykaluste.fi


Tampereen keittiömyymälä

Esan Levykaluste Oy
Harjuntausta 1, Lielahti
33400 Tampere

Puh. 010 326 1600
tampere@esanlevykaluste.fi

Avoinna
Ma - Pe klo 9.00 - 17.00
La klo 10.00 - 14.00

Huom! Tarkista mahdolliset poikkeusaikataulut ajankohtaisista uutisista.

SUUNNITTELU JA MYYNTI

Mari Kailanto
myymäläpäällikkö
puh. 010 326 1604
mari.kailanto@esanlevykaluste.fi

Marjaana Rantanen
puh. 010 326 1602
marjaana.rantanen@esanlevykaluste.fi

Miia RedondoMiele_Logo_82
Miele -asiantuntija
puh. 010 326 1605
miia.redondo@esanlevykaluste.fi

Kimmo Oinonen
puh. 010 326 1607
kimmo.oinonen@esanlevykaluste.fi

Juuso Männikkö
puh. 010 326 1608
juuso.mannikko@esanlevykaluste.fi

Sonja Nevalainen
sisustusarkkitehti
Äitiyslomalla


NIINISALON MYYMÄLÄ JA TEHDAS

Esan Levykaluste Oy
Lampisenkatu 3
38840 Niinisalo

Puh. 010 271 7090
niinisalo@esanlevykaluste.fi

Avoinna
Ma - Pe klo 8.00 - 16.00
La suljettu

Huom! Tarkista mahdolliset poikkeusaikataulut ajankohtaisista uutisista.

SUUNNITTELU JA MYYNTI

Jaakko Husari01-hanki-positive.png
toimitusjohtaja, projektimyynti
puh. 050 342 7332
jaakko.husari@esanlevykaluste.fi

Tapio Mäkinen
puh. 040 128 9889
puh. 010 271 7095
tapio.makinen@esanlevykaluste.fi

Tuotanto

Ville Annala
tuotantopäällikkö
puh. 050 340 1450
puh. 010 271 7097
ville.annala@esanlevykaluste.fi

HALLINTO

Mikko Husari
tietohallinto
puh. 010 271 7099
mikko.husari@esanlevykaluste.fi

Hanna Husari
markkinointipäällikkö
puh. 010 271 7093
hanna.husari@esanlevykaluste.fi

Yhteistyössä

VOIMMEKO AUTTAA?X

Jätä puhelinnumerosi, niin soitamme sinulle pikimmiten.

Odota hetki...
VOIMMEKO AUTTAA?