Myymälät

Tampereen keittiömyymälä
Esan Levykaluste Oy
Harjuntausta 1, Lielahti
33400 Tampere

Puh. 010 326 1600
tampere@esanlevykaluste.fi

Avoinna
ma - pe klo 9.00 - 17.00
la klo 10.00 - 14.00

SUUNNITTELU JA MYYNTI

Helena Talja
myymäläpäällikkö
puh. 010 326 1601
helena.talja@esanlevykaluste.fi

Marjaana Rantanen
puh. 010 326 1602
marjaana.rantanen@esanlevykaluste.fi

Mari Kailanto
puh. 050 579 2804
puh. 010 326 1604
mari.kailanto@esanlevykaluste.fi

Miia Redondo
puh. 010 326 1605
miia.redondo@esanlevykaluste.fi

010-alkuisiin yritysnumeroihin soittaminen
maksaa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min kaikista
liittymistä.

Niinisalon keittiömyymälä ja
tehdas

Esan Levykaluste Oy
Lampisenkatu 3, 38840 Niinisalo

Puh. 010 271 7090
niinisalo@esanlevykaluste.fi

Avoinna
ma - pe klo 8.00 - 16.00
la suljettu

SUUNNITTELU JA MYYNTI

Jaakko Husari, toimitusjohtaja
projektimyynti, markkinointi
puh. 050 342 7332
jaakko.husari@esanlevykaluste.fi

Tapio Mäkinen
puh. 040 128 9889
puh. 010 271 7095
tapio.makinen@esanlevykaluste.fi

TUOTANTO

Jyrki Koivumäki
tuotantopäällikkö
puh. 010 271 7097
jyrki.koivumaki@esanlevykaluste.fi

HALLINTO

Mikko Husari
tietohallinto
puh. 010 271 7099
mikko.husari@esanlevykaluste.fi

Hanna Husari, johdon assistentti
taloushallinto, markkinointi
puh. 010 271 7093
hanna.husari@esanlevykaluste.fi

Esa Husari
senior partner
puh. 0500 226 367
esa.husari@esanlevykaluste.fi

Yhteistyössä

VOIMMEKO AUTTAA?X

Jätä puhelinnumerosi, niin soitamme sinulle pikimmiten.

Please wait...
VOIMMEKO AUTTAA?