Yhteystiedot

Esan_Levykaluste_Keittiomyymala Tampere Lielahti.jpg
 

Tutustu korona -tiedotteeseen


Muistathan varata suunnitteluajan ennen myymäläämme tuloa. Näin pystymme varmasti palvelemaan sinua ja voimme paremmin pitää huolen siitä, ettei myymälässä ole kerrallaan liian montaa henkilöä paikalla.

Toivomme aina suunnittelu- ja kartoitustapaamista tarjouspyyntöjen yhteydessä. Asiakkaan kohtaaminen kasvotusten tai mahdollisesti videopalaverin välityksellä on osa laadukasta palveluamme.
 

Varaa suunnitteluaika

 

Tampereen keittiömyymälä

Esan Levykaluste Oy
Harjuntausta 1, Lielahti
33400 Tampere

Puh. 010 326 1600
tampere@esanlevykaluste.fi

Avoinna
ma - pe klo 9.00 - 17.00
la klo 10.00 - 14.00

SUUNNITTELU JA MYYNTI

Mari Kailanto
myymäläpäällikkö
puh. 010 326 1604
mari.kailanto@esanlevykaluste.fi

Marjaana Rantanen
puh. 010 326 1602
marjaana.rantanen@esanlevykaluste.fi

Miia RedondoMiele_Logo_82
Miele -asiantuntija
puh. 010 326 1605
miia.redondo@esanlevykaluste.fi

Sonja Nevalainen
sisustusarkkitehti
puh. 010 326 1606
sonja.nevalainen@esanlevykaluste.fi

Kimmo Oinonen
puh. 010 326 1607
kimmo.oinonen@esanlevykaluste.fi

010-alkuisiin yritysnumeroihin soittaminen maksaa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min kaikista liittymistä.

Niinisalon myymälä ja tehdas

Esan Levykaluste Oy
Lampisenkatu 3
38840 Niinisalo

Puh. 010 271 7090
niinisalo@esanlevykaluste.fi

Avoinna
ma - pe klo 8.00 - 16.00
la suljettu

SUUNNITTELU JA MYYNTI

Jaakko Husari
toimitusjohtaja, projektimyynti
puh. 050 342 7332
jaakko.husari@esanlevykaluste.fi

Tapio Mäkinen
puh. 040 128 9889
puh. 010 271 7095
tapio.makinen@esanlevykaluste.fi

TUOTANTO

Jyrki Koivumäki
tuotantopäällikkö
puh. 050 340 1450
puh. 010 271 7097
jyrki.koivumaki@esanlevykaluste.fi

HALLINTO

Mikko Husari
tietohallinto
puh. 010 271 7099
mikko.husari@esanlevykaluste.fi

Hanna Husari
johdon assistentti
puh. 010 271 7093
hanna.husari@esanlevykaluste.fi

Esa Husari
senior partner

Yhteistyössä

VOIMMEKO AUTTAA?X

Jätä puhelinnumerosi, niin soitamme sinulle pikimmiten.

Odota hetki...
VOIMMEKO AUTTAA?