Katu   
Kaupunki    
Maa    
Määränpää   
 
 
 

Yhteystiedot

 

HUOM!                          
Muistathan varata suunnitteluajan tai varmistaa puhelimitse,                          
että myyjäsi on paikalla, kun tulet käymään myymälässä!                          

 

 

Niinisalon tehtaanmyymälä

Esan Levykaluste Oy

Lampisenkatu 3
38840 Niinisalo
Puh. 010 271 7090
niinisalo@esanlevykaluste.fi                          
 
 
 
Tehtaanmyymälän aukioloajat:                  
Ma - Pe 8.00 - 16.00
La suljettu

Suunnittelu, myynti, projektimyynti,
markkinointi

jaakko

Toimitusjohtaja Jaakko Husari
GSM 050 342 7332
jaakko.husari@esanlevykaluste.fi


Tuotanto, ostot, tietohallinto

mikko

Tuotantopäällikkö Mikko Husari
GSM 010 271 7099
mikko.husari@esanlevykaluste.fi

Tilausten käsittely, laskutus

hanna

Myyntiassistentti Hanna Husari
GSM 010 271 7093
hanna.husari@esanlevykaluste.fi

Suunnittelu ja myynti

esa

Senior Partner Esa Husari
GSM 0500 226 367
esa.husari@esanlevykaluste.fi


Tampereen suurmyymälä

Esan Levykaluste Oy                                   

Sellukatu 22
33400 Tampere
Puh. 010 326 1600
tampere@esanlevykaluste.fi           
 
 
 
Suurmyymälän aukiolojat:
Ma - Pe 9.00 - 17.00
La 10.00 - 14.00

Suunnittelu ja myynti

helena

Myymäläpäällikkö Helena Talja
GSM 010 326 1601
helena.talja@esanlevykaluste.fi

Suunnittelu ja myynti

marjaana

Myyjä Marjaana Rantanen
GSM 010 326 1602
marjaana.rantanen@esanlevykaluste.fi


Suunnittelu ja myynti

mari

Myyjä Mari Kailanto
GSM 010 326 1604
mari.kailanto@esanlevykaluste.fi

Suunnittelu, myynti, projektimyynti,
markkinointi

jaakko

Toimitusjohtaja Jaakko Husari
GSM 050 342 7332
jaakko.husari@esanlevykaluste.fi


 

Elisan Yritysnumeroihin soittaminen maksaa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min kaikista puhelimista

Hinnat sis. alv 24%

Esan Levykaluste · Lampisenkatu 3 · 38840 Niinisalo · 010 271 7090 · myynti@esanlevykaluste.fi

Yhteistyössä: Franke AEG Electrolux Kabinetti Lapetek Savo Stala Otsoson Smeg -kodinkoneet Damixa Festivo