Katu   
Kaupunki    
Maa    
Määränpää   
 
 
 

 

HUOM!                          
Muistathan varata suunnitteluajan tai varmistaa puhelimitse,                          
että myyjäsi on paikalla, kun tulet käymään myymälässä!                          

 

 

Niinisalon tehtaanmyymälä

Esan Levykaluste Oy

Lampisenkatu 3
38840 Niinisalo
Puh. 010 271 7090
niinisalo@esanlevykaluste.fi
             
 
 
 
Tehtaanmyymälän aukioloajat:                  
Ma - Pe 8.00 - 16.00
La suljettu

Suunnittelu, myynti, projektimyynti,
markkinointi

jaakko


Toimitusjohtaja Jaakko Husari
GSM 050 342 7332
jaakko.husari@esanlevykaluste.fi



Tietohallinto

mikko


Mikko Husari
GSM 010 271 7099
mikko.husari@esanlevykaluste.fi

Taloushallinto, markkinointi

hanna


Johdon assistentti Hanna Husari
GSM 010 271 7093
hanna.husari@esanlevykaluste.fi


Senior Partner

esa


Esa Husari

GSM 0500 226 367
esa.husari@esanlevykaluste.fi

Tuotanto

jyrki


Tuotantopäällikkö Jyrki Koivumäki

GSM 010 271 7090
jyrki.koivumaki@esanlevykaluste.fi


Tampereen myymälä

Esan Levykaluste Oy                                   

Harjuntausta 1
33400 Tampere
Puh. 010 326 1600
tampere@esanlevykaluste.fi

 
 
 
Tampereen myymälän aukiolojat:
Ma - Pe 9.00 - 17.00
La 10.00 - 14.00

Suunnittelu ja myynti

helena


Myymäläpäällikkö Helena Talja
GSM 010 326 1601
helena.talja@esanlevykaluste.fi
 
 

Suunnittelu ja myynti

marjaana


Myyjä Marjaana Rantanen
GSM 010 326 1602
marjaana.rantanen@esanlevykaluste.fi

Suunnittelu ja myynti

mari


Myyjä Mari Kailanto

GSM 010 326 1604
mari.kailanto@esanlevykaluste.fi
 

Suunnittelu ja myynti

miia


Myyjä Miia Redondo

GSM 010 326 1605
miia.redondo@esanlevykaluste.fi

 

 

 

Elisan Yritysnumeroihin soittaminen maksaa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min kaikista puhelimista

Hinnat sis. alv 24%

Esan Levykaluste · Lampisenkatu 3 · 38840 Niinisalo · 010 271 7090 · myynti@esanlevykaluste.fi

Yhteistyössä: Franke AEG Electrolux Kabinetti Lapetek Savo Stala Otsoson Smeg -kodinkoneet Damixa Festivo